تازه ها
خانه » کامپیوتر » ۵۷ درصد سازمان‌ها راهکارهای تولید شده در استارت‌آپ‌ها را استفاده می‌کنند
۵۷ درصد سازمان‌ها راهکارهای تولید شده در استارت‌آپ‌ها را استفاده می‌کنند

۵۷ درصد سازمان‌ها راهکارهای تولید شده در استارت‌آپ‌ها را استفاده می‌کنند

269 بازدید

شرکت‌های بزرگ مانند مایکروسافت، سیسکو، اپل و IBM مهم‌ترین اتفاقات در دنیای فناوری را رقم می‌زنند و در این بین شرکت‌های نوظهور که با نام استارت‌آپ شناخته می‌شوند گام‌های موثری در حوزه فناوری برمی‌دارند که بسیار قابل ملاحظه است و در بیشتر مواقع نوآوری‌های ارایه شده از جانب آنها در محصولات شرکت‌های بزرگ‌تر دیده نمی‌شود.

مرکز تحقیقات فناوری Pro Research بین ماه‌های اکتبر و نوامبر از سال جاری میلادی مطالعه گسترده‌ای را روی ۱۴۸ مدیر و تصمیم‌گیرنده IT انجام داده است تا نظر آنها را در مورد فعالیت شرکت‌های استارت‌آپ بپرسد.

در پایان این بررسی گفته شد Dropbox، Evernote و Github مهم‌ترین استارت‌آپ‌هایی هستند که محصولات آنها در سازمان‌ها و کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت‌کنندگان در این بررسی اعلام کردند که آسانی در استفاده از ابزارهای سازمانی جدید، سازگاری آن‌ها با سیستم‌های موجود و قیمت پایین مهم‌ترین عواملی است که باعث می‌شود محصولات استارت‌آپ‌ها را خریداری کنند.

این بررسی همچنین نشان داد که میزان رضایتمندی از استارت‌آپ‌ها به میزان آسانی در استفاده از نرم‌افزار آن و میزان کارآمدی ابزارهای سازمانی بستگی دارد.

همچنین مشخص شد که مایکروسافت، Adobe و HP محبوب‌ترین تولیدکنندگان راهکارهای سازمانی محسوب می‌شوند رضایتمندی از محصولات این شرکت بزرگ در حد قابل قبولی است.

از بین مدیرانی که در این مطالعه حضور داشتند ۵۷ درصد اعلام کردند که نرم‌افزارها و ابزارهای تولید شده در استارت‌آپ‌ها را در سازمان خود مورد استفاده قرار می‌دهند.

منبع :itna.ir

 

Share this article

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تک نیاز
بالا