تازه ها
خانه » ورزشی » کامیابی‌نیا: به جای محمد نوری نیامده‌ام/ قنبرزاده از من عذرخواهی کرد
کامیابی‌نیا: به جای محمد نوری نیامده‌ام/ قنبرزاده از من عذرخواهی کرد

کامیابی‌نیا: به جای محمد نوری نیامده‌ام/ قنبرزاده از من عذرخواهی کرد

284 بازدید

هافبک جدید پرسپولیس مطمئن است که در این تیم موفق می‌شود.

به گزارش ایسنا، کمال کامیابی‌نیا پس از عقد قرارداداد با پرسپولیس گفت: خوشحالم که توانستم به تیم مورد علاقه‌ام بیایم. پرسپولیس تیم بزرگی است. مدت‌ها بدد من برای آمدن به پرسپولیس تمایل نشان داده بودم. در زمان مربیگری دایی هم من را می‌خواستند اما متاسفانه شرایط مهیا نشد. خوشحالم که امسال شرایط فراهم شد و توانستم به تیم اضافه شوم.

او ادامه داد: امروز با طاهری صحبت‌های خوبی را انجام دادم و او خیلی در نهایی شدن مذاکرات به من کمک کرد. امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم و برای این تیم مثمر ثمر باشم.

کامیابی‌نیا درباره اینکه قرار است جایگزین محمد نوری شود، گفت: این مسائل مطرح نیست. من فقط دوست دارم برای پرسپولیس مفید باشم.

او درباره اینکه آینده‌اش را در پرسپولیس چطور می‌بیند، گفت: مطمئنا می‌توانم موفق باشم. اگر اینطور نبود به پرسپولیس نمی‌آمدم. ۱۰۰ درصد اهدافی که برای خودم دارم را دنبال می‌کنم تا به آنها برسم.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه کی‌روش روی تیم برانکو نظر ویژه‌ای دارد گفت: مطمئنا پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده. برانکو هم مربی بزرگی است و بازی های فصل گذشت من را دیده است و من در لیست او قرار داشتم. طبیعی است اگر پرسپولیس خوب نتیجه بگیرد به تیم ملی هم کمک می‌کنیم.

هافبک فصل گذشته نفت تهران درباره ناراحتی قنبرزاده از برخی بازیکنان گفت: جا دارد از او تشکر کنم. زمانی که در ساختمان باشگاه بودم او زنگ زد و عذرخواهی کرد که نمی‌تواند مبلغی که با هم توافق کرده بودیم را پرداخت کند. من ۶۵ درصد پولم را از نفت گرفته‌ام و قنبرزاده قول داده که باقی آن را هم در آینده به من بپردازد.

ایسنا

Share this article

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تک نیاز
بالا