تازه ها
خانه » سیاسی » برانکو: رزومه هیچ بازیکنی را دریافت نکرده‌ام/ مطالباتم از پرسپولیس از اسرار کاری است
برانکو: رزومه هیچ بازیکنی را دریافت نکرده‌ام/ مطالباتم از پرسپولیس از اسرار کاری است

برانکو: رزومه هیچ بازیکنی را دریافت نکرده‌ام/ مطالباتم از پرسپولیس از اسرار کاری است

295 بازدید

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش در دو، سه روز آینده کامل می‌شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: جلسه‌ای برگزار کردیم که کاملا متداول است. همه موضوعات را یک به یک مرور کردیم. درباره لیست اسامی بازیکنان و جریان کمپی که قرار است در خارج از کشور برگزار شود و همین طور کمپی که باید جایگزین آن شود و همین طور مشکلات جاری آکادمی فوتبال صحبت کردیم.

او درباره حضور مدیر برنامه‌های ضرغام اسماعیل در باشگاه نیز گفت: باشگاه در حال مذاکره با اوست. مذاکره همیشه دو طرف دارد. هر دو کارگزاران امروز حضور داشتند. یعنی این که آنها علاقه دارند که ضرغام اسماعیل به پرسپولیس بپیوندد و این گام بزرگی است که این کار انجام شود.

برانکو درباره این که رزومه چند بازیکن خارجی به او داده شده است، گفت: هنوز رزومه هیچ بازیکنی را دریافت نکردم. چون باید در نظر داشت که تعداد محدودی از بازیکنان خارجی را جذب کنیم. یعنی فقط سه بازیکن خارجی غیرآسیایی و یک بازیکن آسیایی. اومانا در حال حاضر با پرسپولیس است و اگر با بازیکن کروات نیز قرارداد امضا شود، فقط یک جای خالی دیگر برای ما می‌ماند که آن هم برای یک مهاجم است.

او درباره دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس گفت: دوست ندارم زیاد درباره این مسئله صحبت کنم. این مسئله جزو اسرار کاری است.

برانکو درباره این که نگرانی‌هایی درباره پست بازیساز در پرسپولیس وجود دارد، گفت: مهاجم نوک حمله و گلزن واقعی را به سختی می‌توان پیدا کرد و اگر هم پیدا شود وحشتناک گران است. البته این بخش شامل پلی‌میکر هم می‌شود. همه پیگیر فوتبال جهانی هستند. یک چنین چهره‌ای کم پیدا می‌شود. از همه می‌خواهم که نام هیچ بازیکنی را نیاورند. راجع به اسامی تا زمانی که قرارداد امضا شود نباید صحبت کنیم چون به یک باره اوضاع از دست‌مان خارج می‌شود زیرا مذاکرات راحت نیستند.

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی تیم پرسپولیس کامل می‌شود، گفت: در دو سه روز آینده پرسپولیس کامل می‌شود.

او همچنین درباره دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس گفت: سوشا مکانی سه مسابقه محروم نیست که یک مسابقه محروم است و دو محرومیت بعدی او تعلیقی است. ما به دنبال یک دروازه‌بان دیگر هستیم تا بتواند با سوشا رقابت کند.

ایسنا

Share this article

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تک نیاز
بالا