تازه ها
خانه » ورزشی » وحید شمسایی: قول می‌دهم جام در ایران بماند
وحید شمسایی: قول می‌دهم جام در ایران بماند

وحید شمسایی: قول می‌دهم جام در ایران بماند

477 بازدید

کاپیتان تیم فوتسال تاسیسات دریایی قول داد جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا در ایران بماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، وحید شمسایی در نشست خبری AFC در‌ رابطه با برگزاری جام باشگاه‌های فوتسال آسیا که در اصفهان برگزار می‌شود، اظها‌ر کرد: این فضا برای من بسیار آشنا است. اولین دوره حضور ایران در جام باشگاه‌های فوتسال آسیا در اصفهان بود که من سال ۸۸ قول دادم جام باشگاه‌های فوتسال آسیا در اصفهان بماند که به لطف خدا این اتفاق رخ داد.

وی ا‌ضافه‌ کرد‌: امسال هم قول می‌دهم که جام در ایران بماند تا ناکامی های چند سال گذشته جبران شود. ما تیم بسیار خوبی داریم و از بازیکنان جوان و با تجربه خوبی نیز برخوردار هستیم. امیدوارم بتوانیم فاتح این جام باشیم.

شمسایی با تاکید بر این که در تیم تاسیسات دریایی مسئولیت مهم نیست و همه برای موفقیت گام بر می‌دارند، ا‌دا‌مه‌ داد: تیم فوتسال تاسیسات دریایی تلفیقی از بازیکنان جوان و بزرگ کشور ایران است و به غیر از کشور ایران هیچ کس بزرگ نیست. محمد کشاورز ، مصطفی نظری و حسن زاده از بزرگان فوتسال ایران و آسیا هستند و قابل احترام.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که تیم فوتسال تاسیسات دریایی یک تیم اصفهانی نیست آیا با استقبال تماشاگران اصفهانی مواجه خواهد شد یا خیر؟ توضیح داد: من از طرف پدری اصفهانی هستم و مردم شریف اصفهان، مردمانی کاملا ورزشی و ریشه‌دار در رشته فوتسال هستند. اصفهانی‌ها با حمایت از تیم تاسیسات دریایی برای کشور خودشان قدم بر می دارند و با تشویق آنها ایران می‌تواند فاتح جام باشگاه‌های آسیا باشد.

کاپیتان تیم فوتسال تاسیسات دریایی، خاطر‌ نشان کرد: همه تیم‌ها که در مقدماتی یا مرحله حذفی رو در روی ما قرار می‌گیرند برای ما مهم هستند. بازی‌ها حکم فینال را دارد، اما به خاطر حضور چند ساله تیم‌های ژاپنی، تایلندی و قطری و گرفتن بازیکنان با تجربه و خوب بین‌المللی می‌توان گفت این تیم‌ها مهم‌تر‌ین حریفان ما هستند.

وحید شمسایی در پاسخ به این سوال که درگیری‌های بین افتخاری رییس کمیته‌ فدراسیون فوتسال و ترابیان چه مقدار می‌تواند در فوتسال کشور تاثیرگذار باشد، گفت: امروز روز ایران است و تمام این اختلافات باید کنار گذاشته شود. فکر می‌کنم که این گونه شده است و تا پایان این هفته‌ نظری در این زمینه ندارم. تنها به فکر موفقیت تاسیسات دریایی و کشور ایران در این جام هستیم.

ایسنا

Share this article

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تک نیاز
بالا